Written by on

BENETEAU 50.9

Beneteau 50, Bruce Far tarafından tasarlanmıştır. Teknenin gövde tasarımı, , 135 m2 yelken alanı, özel hydrofil tasarımı ve alçak olması sebebiyle rüzgar alanının ufak olmasından dolayı hızlı ve rahat bir teknedir. Denizci tekne olması sebebiyle sert havalarda biile çok rahat seyir sağlamaktadır. Yelkenler sarma sistem olup elektrikli winch de vardır. Oldukça genis olan eninden dolayı salonu çok geniş ve aydınlıktır. Teknede 4 adet çift kişilik kabin bulunmaktadır. Ayrıca teknenin önünde ayrı girişi olan çift kişilk bir kaptan kabini daha vardır. Her kabinde ayrı tuvalet ve duş bulunması yelkenlerde az bulunan bir rahatlıktır.

klima, jeneratör, LCD TV , hifi music sistemi, ayrı buzdolabı ve buzluğu, buz makinası, daimi sıcak ve soğuk su ve diğer bir çok rahatlığa sahiptir. Kabinlerdeki yataklar ev yatakları kadar geniştir. Geniş tezgah alanıyla büyük kullanım kolaylığı sağlar. Gene harita masası ve gösterge alanı çok rahatdır. Salondaki açılır masa sayesinde 10 kişilik yemek odasına dönüşebilir. Kıç havuzluktaki 8 kişilik oturma alanında gene katlanır masa vardır. Güverte üzerinde 4 ayrı güneşlenme minderi bulunmaktadır.

Beneteau 50.8 S/Y SMILEY TOO
En / boy 15,47 x 4.47
Kamara / yatak / wc duş Kamara 4+1 / 10 kişi /4+1 wc-duş
Elektronikler telsiz, gps,chart plotter, tridata, wind , otopilot
Motor Yanmar 100hp
Su / yakıt 1000 lt/350 lt
Yelkenler Genoa sarma, anayelken sarma (2017 UK SAILS)
Göstergeler Raymarine Network Derinlik, Hız, Rüzgar
Chartplotter/Radar Furuno chartplotter and Radar
Otopilot Raymarine S3G network otopilot

Jeanneau Sun Odyssey 51

Jeanneau Sun Odyssey 51, Bruce Far tarafından tasarlanmıştır. Teknenin gövde tasarımı, kevlar dan imal edilmesi, özel tasarım salması hala aranan bir tekne olmasının sebeplerinden biridir. Yarış versiyonu 19mt direği, 135 m2 yelken alanı, özel hydrofil tasarımı ve alçak olması sebebiyle rüzgar alanının ufak olmasından dolayı hızlı ve rahat bir teknedir. Denizci tekne olması sebebiyle sert havalarda biile çok rahat seyir sağlamaktadır. Yelkenler ve winchler elektrikli olmasına rağmen istenirse manuel olarakta kullanılabilir. Oldukça genis olan eninden dolayı salonu çok geniş ve aydınlıktır. Teknede 4 adet çift kişilik kabin bulunmaktadır. Ayrıca teknenin önünde ayrı girişi olan çift kişilk bir kaptan kabini daha vardır. Her kabinde ayrı tuvalet ve duş bulunması yelkenlerde az bulunan bir rahatlıktır.

Çift klima, jeneratör, LCD TV ve DVD, hifi music sistemi, ayrı buzdolabı ve buzluğu, buz makinası, daimi sıcak ve soğuk su ve diğer bir çok rahatlığa sahiptir. Kabinlerdeki yataklar ev yatakları kadar geniştir. L şeklinde mutfak geniş tezgah alanıyla büyük kullanım kolaylığı sağlar. Gene harita masası ve gösterge alanı çok rahatdır. Salondaki açılır masa sayesinde 10 kişilik yemek odasına dönüşebilir. Kıç havuzluktaki 8 kişilik oturma alanında gene katlanır masa vardır. Güverte üzerinde 4 ayrı güneşlenme minderi bulunmaktadır.

Jeanneau Sun Odyssey 51 S/Y VIRTUE
En / boy 15,35 x 4.85
Kamara / yatak / wc duş Kamara 4+1 / 10 kişi /4+1 wc-duş
Elektronikler telsiz, gps,chart plotter, tridata, wind , otopilot
Motor Yanmar 72hp
Su / yakıt 950 lt/250 lt
Yelkenler Genoa sarma, anayelken sarma (2013 Elvström)
Göstergeler Raymarine Network Derinlik, Hız, Rüzgar
Chartplotter Raymarine E120 chartplotter
Otopilot Raymarine S3G network otopilot

Jeanneau Sun Odyssey 49

Jeanneau 49, Philippe Briand tarafından tasarlanmıştır. Bu tekneyi tasarlarken Jeannea yıllardan beri oluşan tüm tecrübelerini kullanmış ve sonuçta ortaya çıkan bu çok başarılı model 2003 senesinden beri hala üretilmeye devam edilmektedir.

Teknenin gövde tasarımı,, 115 m2 yelken alanı, özel hydrofil tasarımı ve alçak olması sebebiyle rüzgar alanının ufak olmasından dolayı hızlı ve rahat bir teknedir. Denizci tekne olması sebebiyle sert havalarda biile çok rahat seyir sağlamaktadır. Yelkenler sarma sistem dir ve elektrikli winch mecuttur. Oldukça genis olan eninden dolayı salonu çok geniş ve aydınlıktır. Teknede 4 adet çift kişilik kabin bulunmaktadır. Ayrıca teknenin önünde ayrı girişi olan depo vardır. Her kabinde ayrı tuvalet ve duş bulunması yelkenlerde az bulunan bir rahatlıktır.

klima, hifi music sistemi, ayrı buzdolabı ve buzluğu, buz makinası, daimi sıcak ve soğuk su ve diğer bir çok rahatlığa sahiptir. Kabinlerdeki yataklar ev yatakları kadar geniştir. Geniş tezgah alanıyla büyük kullanım kolaylığı sağlar. Gene harita masası ve gösterge alanı çok rahatdır. Salondaki açılır masa sayesinde 10 kişilik yemek odasına dönüşebilir. Kıç havuzluktaki 8 kişilik oturma alanında gene katlanır masa vardır. Güverte üzerinde 4 ayrı güneşlenme minderi bulunmaktadır.

Jeanneau 49i S/Y SEAS THE MOMENT
En / boy 14,98 x 4.49
Kamara / yatak / wc duş Kamara 4 / 8 kişi /4 wc-duş
Elektronikler telsiz, gps,chart plotter, tridata, wind , otopilot
Motor Yanmar 100hp
Su / yakıt 700 lt/240 lt
Yelkenler Genoa sarma, anayelken sarma
Göstergeler Raymarine Network Derinlik, Hız, Rüzgar
Chartplotter/Radar Raymarine chartplotter and Radar
Otopilot Raymarine network otopilot

The Oceanis 411

Beneteau 411 üreticinin en başarılı modellerinden biridir. En uzun süre üretimde olma ve en çok üretilme başarısını göstermiştir. Teknemizde bir master kabin, iki duble arka kabin ve salonda tek kişilik yatak bulunmakta. Bunun dışında dışarıda yatmak için iki havuzlukta, iki adet güneşlenme minderlerinde altı kişiye yatma imkanı bulunmaktadır. Teknemizde iki banyo-tuvalet bulunmaktadır. Kurslarımız ders alan 6, max. 8 katılımcı ile sınırlandırılmaktadır. Teknemizin büyüklüğü ve genişliği konforlu imkanlara olanak sağlamaktadır. Ayrıca teknemizde tam güvenlik ekipmanları, yangın söndürme araçları, yetişkin ve çocuk otomatik şişen can yelekleri, ekstra teçhizatlı bir ilk yardım dolabı ve toplam 8 kişilik offshore can salı bulunmaktadır.

BENETEAU 411 S/Y SMART TOO
En / boy 12.60 x 3.90
Kamara / yatak / wc duş 3Kamara (1 master) / İçeride 9 dışarıda 6 kişi /2 wc-duş
Elektronikler telsiz, gps,chart plotter, tridata, wind , otopilot
Motor Volvo Penta 54hp
Su / yakıt 550 lt/150 lt
Yelkenler Genoa sarma, anayelken sarma (2013 Elvström)
Göstergeler B&G Network Derinlik, Hız, Rüzgar
Chartplotter B&G chartplotter
Otopilot B&G network otopilot
Zaman akıyor ne bekliyorsun!Hersey guzel gozukuyor. Simdi formu gönderebilirsiniz!
Mesajınız gönderiliyor!